Kiralama Koşulları

Araç Kiralama Şartları

KİRALAMA KOŞULLARI

ŞARTLAR  ve KOŞULLAR

Kullanıcı Bilgisi

Kiralanan araç, sadece kira sözleşmesinde ve teslim formunda belirtilen kişiler tarafından kullanılır. Aracın kullanımında,  sözleşmede belirtilmeyen herhangi bir üçüncü sahsın aracı kullanmasından meydana gelebilecek zararları hiçbir garanti kapsamayacaktır. Extra sürücüler  eklemek isterseniz, ofislerimize başvurabilirsiniz.

Araç grupları için minimum sürücü yaş ve ehliyet süresi ile ilgili detaylar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Grup

Minimum ehliyet yaşı

Minimum sürücü yaşı

Ekonomi

                  1

                 21

Orta

                  1

                 23

Lüks

                   3

                  27

 

Kiralama Süresi:

Minimum kiralama süreleri 1 gündür.

Geç Teslimat:

Aracınız rezerve edilen saate göre 3 saat veya daha geç iade edilirse, gün için geçerli olan günlük ücret kira sözleşmesine eklenecek ve kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Yakıt:

Lütfen aracı teslim alırken, aldığınız yakıt miktarı  ile iade ediniz.

Araç Teslimatı

Ofiste Teslim:

Aracınızı aldığınız yerden farklı bir yere teslim etmek isterseniz, tek yön ücreti alınacaktır.

SİGORTA ve GARANTİ

Araçlarımız Full Kasko tam güvence altındadır, müşteri herhangi bir kaza durumunda eksiksiz polis raporu evraklarını tamamladığında hiçbir ücret ödemez 

 

Mini Hasar Sigortası:
AllMeet Renta A Car tarafından belirlenen beyanlı maksimum hasar limiti 500 TL`nin altında kalan tek taraflı kaza ve hasarlarda, yetkili merciiler (Polis ve Jandarma) tarafından kaza tespit tutanağı doldurulmasına gerek kalmadan, müşteri beyanı ile onarım güvencesidir.

 

TRAFİK CEZALARI

Trafik kurallarına uyulmaması sonucu kesilmiş olan trafik cezalarının ödenmesi(köprüler ve otoyollarda yanlış şeride girmek dahil) sözleşmede belirtilen aracı kiralayan kişinin adına fatura edilir

EK HİZMETLER ve ÜRÜNLER

Araç kiralama hizmetimize ek olarak aşağıdaki ürünleri ve hizmetleri satın alabilirsiniz. Fiyat detayları ve daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon çağrı merkezini arayınız veya ofislerimize başvurunuz.

-Bebek koltuğu

-Navigasyon

-Aracı farklı yerde teslim etme

-Takmatik kar zinciri

-Mini hasar sigortası

-HGS

ÖDEME ŞARTLARI ve GÜVENLİK

Depozito ücreti gerektiğinde uygulanabilir.

Güvenlik:

Web sitemiz www.allmeetrentacar.com size daha güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Herhangi bir ön ödeme yada online ödeme seçeneği sizin güvenliğiniz için yoktur.araç teslim aldığınızda ödeme yaparsınız

 

REZERVASYON VE KİRA SÖZLEŞMESİ DEĞİŞİMİ

Erken Teslim:

Aracın, teslim alındıktan sonra rezervasyon tarihinden önce  iade edilmesi durumunda para iadesi yapılmaz. Fakat sonraki rezervasyonda kullanabilirsiniz.

 

Kiralama Süresinin Uzatılması:

Kiralama süresinin bitiminden sonra rezervasyon süresi içerisinde uzatma talebinde bulunulması halinde, fiyat sistem tarafından yeniden hesaplanacak ve ek tutar kiracıdan tahsil edilecektir
İptal ve İade:

Rezervasyon, başlangıç tarihinden 48 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.48 saatten az süre kalması durumunda bir bir günlük kesinti uygulanıp ücret iade edilir.

ÖNEMLİ BİLGİ

Aracın kira ücreti kiracıdan tahsil edilecektir
Herhangi bir hasar olması durumunda sigortadan faydalanabilmeniz  için  polisi arayarak olayı bildirmeli ve araç, olay yerinden hareket ettirilmeden Trafik polisi ve Jandarmayı  bilgilendirmeli ve polis raporu ile alkol testi almalısınız.

Maddi hasarla sonuçlanan hasarlarda sürücüler kendi aralarında kaza tutanağı tutabilirler.

Araç hırsızlığı durumunda polis çağırıp hırsızlık raporu alınması gerekmektedir. Hırsızlık raporu aracın anahtarı ile bize iade edilmelidir.

Kaza, hırsızlık, arza, patlak lastik gibi herhangi bir aksilik durumunda veya acil durumlarda veya acil yardıma ihtiyacınız olursa, Türkiye genelinde 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayabilirsiniz.      00905399455753

Sigortamız Türkiye dışı seyahatlerde geçerli değildir. Araçlarımız Türkiye dışında kullanılamaz.

Lütfen kiralama formu ve anlaşmayı kontrol ediniz.

Yapmış olduğunuz rezervasyon araç markası teslim edilir.

Kış lastikleri isteğe bağlıdır ve ek ücrete tabidir. Kış lastiklerinin mevcudiyeti stoklarla sınırlıdır, bölgelere ve ofislere göre değişir.


Whatsapp Telefon