Kurumsal Bilgiler

AllMeet rent a car olarak, misafirlerimize en iyi hizmeti vermek ve maksimum memnuniyet sağlamak temel amacımızdır. 5 yıldır oluşturduğumuz, güvene ve sadakate dayalı hizmet anlayışımızı devam ettirebilmenin ön koşulunun misafirlerimizin memnuniyetinde olduğunu biliyoruz.
Misafir İlişkileri Birimi olarak siz misafirlerimizin, firmamız ve ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, görüş ve beklentilerini yazılı olarak alır, takip eder ve en fazla 3 iş günü içerisinde sonuca kavuştururuz. Ayrıca yaptığımız düzenli anketlerle misafirlerimize vermiş olduğumuz hizmeti daha da iyileştirmenin yollarını ararız.
AllMeet rent a car Misafir İlişkileri Birimi olarak tek amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil,bunun yanı sıra “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” sağlayarak, hiç şikayet almamaktır.
Misafir Talep Formu aracılığıyla, kiralamalarınıza ve tüm hizmetlerimize ait eleştiri ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.


Misafir İlişkileri Yönetim Politikamız

• Başvurularınızın alınmış olduğu bilgisi , talep formunu doldurup göndermenizin hemen ardından tarafınıza bildirilir.
• Başvurularınız adil, tarafsız ve eşit olarak değerlendirilir.

• Kişisel bilgileriniz asla ve  hiçbir amaçla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

• Firma politikaları ile yasal prosedürler çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya; beklentilerinizi karşılamaya ve haklarınızı her zaman korumaya maksimum özen göstermekteyiz.

• Sizlerden gelen her türlü geri bildirimi, hizmetlerimizin kalitesi ve iş süreçlerimizi iyileştirecek şekilde değerlendiriyor; en iyi hedefleyerek misafir odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.


Whatsapp Telefon